Iveco Daily - dostawczak dla małych firm

W przypadku większości małych i średnich firm trudno dziś sobie wyobrazić prowadzenie działalności gospodarczej bez odpowiednich środków transportowych. Nawet jeżeli jakaś firma działa tylko na rynku lokalnym i nie musi dojeżdżać do klientów rozsianych po całej Polsce to przydaje się jej jakieś większe auto, do którego można zapakować towar albo potrzebne w wykonywaniu działalności usługowej narzędzia. Przeważnie wszak samochód osobowy nie spełnia tych oczekiwań (poza samochodami w wersji van, ale i one mogą nie być wystarczająco ładowne). Wówczas najlepszą z dostępnych opcji jest kupno większego samochodu dostawczego gdyż ciężarówka siłą rzeczy będzie raczej zbyt wielka i uciążliwa.

Iveco Daily

Oferta aut dostawczych

IVECONa rynku motoryzacyjnym spotkać można się z co najmniej kilkoma liczącymi się producentami samochodów dostawczych. Oferują oni pełen przekrój odmian dostosowanych do pełnienia roli oczekiwanej przez użytkowników. W odróżnieniu od samochodów osobowych dostawczaki przeważnie oferowane są w niewielkiej gamie modeli, za to w dużej palecie odmian, z których każda firma może wybrać wariant najlepiej nadający się pod jej specyficzne potrzeby. Dość często w Polsce spotkać można przykładowo samochody ze znaczkiem Iveco. Firma ta produkuje jeden model auta dostawczego oznaczany mianem DAILY. Nazwa tego modelu wzięła się od jego wszechstronności, która jest potrzebna na co dzień.

Iveco Daily na co dzień

Historia tego modelu sięga przeszło trzydziestu lat wstecz, w trakcie których skonstruowano już sześć generacji, stale podnosząc ich jakość i wartości użytkowe w oparciu o badania potrzeb i preferencji użytkowników. Są to samochody stosunkowo tanie w eksploatacji, a dzięki swej popularności również tanie w zakupie, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę ofertę z rynku samochodów używanych. Wszak nie każdy potrzebuje kupować samochód prosto z fabryki. Do Iveco Daily mamy duży wybór tanich części zamiennych. Dzięki temu, że części do Iveco Daily są tak tanie, samochody te popularne są przede wszystkim w krajach o niezbyt dużym poziomie zamożności obywateli, do jakich jednak wciąż zalicza się Polska. Na całym świecie istnieje także wielu producentów części zamiennych, którzy wytwarzają części zamienne zgodne z oryginałami Iveco Daily, zatem przy kupowaniu nowych części zamiennych użytkownicy nie są zdani wyłącznie na łaskę firmy Iveco.

Zalety Iveco Daily

Iveco Daily nadaje się do wielu różnych zastosowań gdyż występuje wiele wersji nadwozia tego samochodu. Szczególnie upodobali go sobie profesjonaliści prowadzący działalność usługową poza siedzibą firmy gdyż jego pojemność pozwala zabrać mnóstwo narzędzi potrzebnych do pracy. Równie popularne są one wśród firm budowlanych ponieważ jest to auto o dość sporym udźwigu w wersji ze skrzynią ładunkową i można nim przewieźć wiele materiałów budowlanych nie musząc od razu sięgać po większą ciężarówkę.